Wahadła egipskie

Kurs obejmuje posługiwanie się takimi wahadłami jak IZIS, KARNAK, OZYRYS jak również wahadłami z minerałami, mikroelementami, lekarstwami omawiane są techniki pracy radiestezyjnej z w/w wahadłami.

Wahadło egipskie KARNAK

Wahadło KARNAK, wykonane z mosiądzu, stanowi dokładną kopię wahadła odkrytego w sarkofagu w Dolinie Królów. Posiada bardzo dużą czułość radiestezyjną. Ze względu na bardzo dużą uniwersalność wahadła i możliwość jego wszechstronnego zastosowania, KARNAK stanowi niezbędne wyposażenie każdego zaawansowanego radiestety.

Wahadło egipskie OZYRYS

Wahadło OZYRYS wykonane jest z drewna w postaci półkul (ogniw). Wahadło emituje promieniuje kolorem szarym (zielenią ujemną) o dużym natężeniu, co czyni go przydatnym jako nadajnik fali nośnej do przekazywania na odległość dowolnego promieniowania, a także do leczenia schorzeń nowotworowych oraz na tle wirusowym i bakteryjnym. Z uwagi na emisję szkodliwego promieniowania, wymaga zachowania szczególnych środków ostrożności podczas użytkowania. Wahadło wykonane jest z drewna bukowego.

tel. 33 4990096
kom. 502 714 484

w godz. 11.00-17.00

43-300 Bielsko-Biała,
ul. Widok 1