świecowanie i konchowanie uszu

Jest to rewolucyjny sposób głębokiego oczyszczania organizmu i przywracania mu optymalnej równowagi energetycznej.

Metoda została opracowana przez Mary Staggs, angielską lekarkę, która od dawna poszukiwała terapii, leczącej bez bólu i pigułek.
Powszechnie wiadomo że ciało ludzkie wytwarza impulsy elektryczne i jest na nie równie podatne. Dzięki badaniom naukowym wiemy, iż komórki zdrowego organizmu człowieka powinny mieć potencjał w przedziale od 70 do 90 miliwoltów. Na tym poziomie przyswajanie składników oraz wydalanie toksyn jest optymalne. Jeżeli potencjał uszkodzonej lub obciążonej komórki odbiega od normy wówczas przyswajanie składników pokarmowych jak i wydalanie toksyn jest zaburzone. Taka sytuacja może nastąpić gwałtownie, w wyniku choroby lub powstawać stopniowo jako wyniku niewłaściwego sposobu odżywiania, stresu, spożywania skażonej żywności i zanieczyszczenia środowiska.

BODY DETOX wykorzystuje zasadę użycia kontrolowanych prądów elektrycznych w leczeniu schorzeń.
Urządzenie dzięki specjalnemu programowi generowanemu przez procesor wytwarza impulsy. Są one przekazywane do wody i powodują jej jonizację. Stopy zanurza się w wodzie i przez pory – ok. 2000 na każdej stopie następuje szybki i skuteczny zabieg oczyszczania i energetyzacji organizmu.
Zjonizowane cząstki przenikają przez skórę do wnętrza organizmu i zaczynają powodować natychmiastowy proces doprowadzania błon komórkowych do właściwego potencjału.

Po włączeniu aparatu następuje wydzielenie gazów znajdujących się w wodzie, co często powoduje zmianę koloru wody – jest to wynik wytrącania z wody różnych substancji. Po włożeniu stóp do wody jej kolor zmienia się jeszcze bardziej, gdyż zostają pobudzone mechanizmy wydalania. Przepływ prądu przez roztwór powoduje zjawisko jonizacji, korzystne dla organizmu ludzkiego. Zjonizowana woda poprawia samopoczucie, przywracając równowagę pH w płynach organizmu, uaktywnia naturalne funkcje wydalania konieczne do życia i dobrego samopoczucia. Przed rozpoczęciem zabiegów powinno się dziennie pić 2 do 3 litrów wody. Organizm właściwie nawodniony ma większą szansę pełnego wykorzystania potencjału wynikającego z zabiegu Body Detox. Po 30 minutowym zabiegu ciało zostaje doładowane niczym bateria, a po serii 8-10 zabiegów długotrwałej poprawie ulega ogólne samopoczucie. Nie ma przeciwwskazań do powtarzania takich serii. Zabiegi mają charakter relaksujący.

Oprócz funkcji energetyzujących i czyszczących zaobserwowano również inne właściwości aparatu.
W trakcie serii zabiegów przeprowadzonych w Polsce z wodą z jonizatorem i z wodą w której zanurzony był jonizator i stopy osoby poddawanej zabiegowi wynika, że organizmy pobierały z wody żelazo, a wydzielały głównie amoniak, azotany oraz fosforany. W kilku przypadkach stwierdzono również zmniejszenie uczuleń na alergię skórną.
Badania mikrobiologiczne wykazały, że urządzenie ma właściwości bakteriobójcze. Badania przeprowadzone przez Dr. Mary Staggs metodą HMTS (heavy metal test system) wykazały zmniejszenie ilości pierwiastków ciężkich po serii zabiegów aparaturą Body Detox.
Efektem detoksykacji organizmu jest również poprawa obrazu krwi w badaniach mikroskopowych.
BODY DETOX powoduje również neutralizację wolnych rodników. Współczesna kosmetologia i medycyna coraz częściej mówią o wolnorodnikowym podłożu starzenia się skóry. Dlatego dużą wagę powinno się przywiązywać do tych zabiegów. Wtedy dopiero można osiągnąć naprawdę znakomite efekty pielęgnacji twarzy i ciała.

Wskazania do terapii:
– problemy skórne (trądzik, plamy wątrobowe, cellulitis, łuszczyca),
– otyłość, zła przemiana materii,
– utrata wagi,
– detoksykacja organizmu w chorobach wątroby, nerek, jelit,
– redukcja efektów alergii,
– problemy z krążeniem,
– bóle menstruacyjne,
– bóle stawów, zwyrodnienia, artretyzm,
– spadek odporności, częste przeziębienia, oczyszczanie po antybiotykoterapii,
– oczyszczanie po chemioterapii,
– zaburzenia ukrwienia kończyn dolnych,
– wspomaganie likwidacji obrzęków,
– wspomaganie leczenia chorób endokrynologicznych ( cukrzycy, tarczycy),
– wspomaganie leczenia chorób układu moczowo-płciowego,
– chroniczne zmęczenie, stany obniżonego nastroju, depresja.

Zabiegowi mogą poddać się zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Przeciwwskazanie do zabiegu jest epilepsja, ciąża, rozrusznik serca.

Skutki zabiegu:
– usuwanie toksyn, złogów i metali ciężkich,
– oczyszczanie krwi,
– neutralizacja wolnych rodników,
– działanie bakteriobójcze,
– uzupełnianie pierwiastków śladowych,
– przywracanie równowagi energetycznej organizmu.

Kontakt:studio@studio-helios.com.pl

tel. 33 4990096
kom. 502 714 484

w godz. 11.00-17.00

43-300 Bielsko-Biała,
ul. Widok 1