Maria Kerth

Kiedyś Albert Einstein powiedział „Chcę poznać myśli Boga – reszta to szczegóły”
Ja również chciałabym Je poznać, poczuć, doświadczyć…

Jestem człowiekiem, który zachwyca się ŻYCIEM, dla którego radość, pasja, spełnienie, doświadczanie różnorodnych barw Życia jest bardzo ważne. Spektrum moich zainteresowań sięga od szeroko rozumianej duchowości (którą interesuję się od dzieciństwa), poprzez naturalne metody wspomagania zdrowia i dobrostanu człowieka (którymi zajmuję się od lat), po wiedzę akademicką, którą postanowiłam uporządkować studiując psychologię (psychologię społeczną ukończyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie).

Ponad 25 lat temu na wielu warsztatach prowadzonych przez Wojtka Eichelbergera i Jacka Santorskiego doświadczałam czym może być połączenie psychologii i duchowości i zapragnęłam pracować podobnie. Pod okiem Pani Vivien Nory Nix zgłębiałam wiedzę dotycząca energetyki i psychosomatyki człowieka.

Uwielbiam czytać, kocham muzykę i kino, wolny czas staram się spędzać w kontakcie z Naturą lub podróżując – chłonąc niepowtarzalną atmosferę pięknych miast.

Kiedyś Albert Einstein powiedział „Chcę poznać myśli Boga – reszta to szczegóły”
Ja również chciałabym Je poznać, poczuć, doświadczyć…

PARA MIESZANA może ZAKOCHANA

Wielu z nas zadaje sobie pytanie: Jak znaleźć partnera albo partnerkę, z którym/którą będziemy szczęśliwi i spełnieni. Na co zwracać uwagę? Czemu się przyglądać?

Część z nas już jest w związku, który raz bardziej, raz mniej jest dla nas satysfakcjonujący, dobry i bezpieczny. Jak postępować, jak sprawić, aby budować szczęście dzień po dniu. Jak zrozumieć partnera/partnerkę? Jak gasić emocjonalne pożary i pielęgnować kwiaty miłości?

Inni ze zdumieniem odkrywają, że u ich boku pojawia się kolejny partner/ kolejna partnerka, a kłopoty w związku znowu takie same. Jak to się dzieje, że „przedmiot” czyli dobry, udany związek się nie zmienia, a zmienia się tylko kolejny nauczyciel (czyli kolejny Ukochaniec lub Ukochana).

Na te wszystkie pytania próbowali dać odpowiedź już starożytni Grecy i Rzymianie. To oni stworzyli wzorce kobiecości i męskości nadając im postać Bogiń i Bogów. Ta wiedza, często dziś pomijana, niezauważana może pomóc w poszukiwaniu Tej Jedynej/ Tego Wyjątkowego. Do tej wiedzy sięgał Carl Gustaw Jung i jego uczniowie.

Także i my spróbujemy poprzyglądać się tym archetypicznym, wzorcowym połączeniom. Na kolejnych spotkaniach będziemy odkrywać swoje wewnętrzne boginie i bogów, będziemy się przyglądać swoim emocjonalnym potrzebom i poszukiwać takich „zestawów” cech, które są dla nas u płci przeciwnej najbardziej pożądane, odkrywając jaki bóg lub bogini je reprezentuje.

Zapraszam do odkrywania siebie, swoich wewnętrznych potencjałów, a zarazem do odkrywania różnych wzorców męskości u naszych partnerów lub wzorców kobiecości u naszych Ukochanych (obecnych lub potencjalnych 😉

Jesteś zalotną Afrodytą czy zaradną Ateną? A może zawsze wolną Artemidą lub opiekuńczą Demeter?

Kogo szukasz? Władczego Zeusa czy namiętnego Aresa? A może pięknego, inteligentnego Apolla lub kreatywnego, nieujarzmionego Dionizosa?

Zapraszam Cię do odkrywania wewnętrznej Bogini/Boga, aby żyć pełniej, szczęśliwiej i stworzyć

udany, radosny związek 

ŚRODY PO MERKURYM

SAT CZIT ANANDA

Każdy pragnie żyć w dobrobycie , mieć sukcesy , być szczęśliwym pytanie co robimy aby taki stan mieć stan , czy możemy i jak do niego dążyć

Odpowiedzi może pojawią się na spotkaniach Środy pod Merkurym na cykl pod wspólnym tematem przewodnim

SCHODY DO NIEBA czyli KOLEJNE KROKI DO SUKCESU

Zapraszamy w środy : 18.10.2017 , 15.11.2017 , 13.12.2017

 Co powoduje, że czujesz się dobrze, że wiesz, w jakim kierunku zmierzasz?

A co ściąga Cię w dół, wprowadza chaos w Twoje życie?

 Jakie konkretnie kroki musisz zrobić, aby czuć i wiedzieć, że podążasz tam, gdzie chcesz?

 Od czego zacząć? Od początku 😉

Poznaj swoje słabości, przyjrzyj się temu, co odciąga Cię od sukcesu, od spełnienia. I odkrywaj – dzień po dniu – swoje talenty, możliwości. Pielęgnuj wszystko co sprawia Ci radość, co pozwala Ci  się uśmiechać.

 Raz w miesiącu, podczas „Środy pod Merkurym” będziemy dyskutować, pisać, ćwiczyć – wprowadzać w życie to wszystko, co nas uskrzydla i eliminować to, co nas obciąża.

Czyli na przykład:

 1. Twoje plusy i minusy

2. Psychiczne i emocjonalne ciężary – jak się ich pozbyć

3. Rozpoznanie własnych darów

4. Wymówki i oczekiwania – droga do nikąd

5. Budowanie relacji – osobistych i zawodowych

6.Twoja klatka bez ścian

7. Droga na szczyt

8. Twój nowy wizerunek

9. Sukces dzielony z innym

Merkury (grecki Hermes) to Bóg inteligencji, kreatywności, nieustannego rozwoju. Ze skrzydełkami przy kapeluszu i sandałach z lekkością przemierza czas i przestrzeń. Jako jedyny z Bogów potrafił przenikać do Hadesu ” krainy Zmarłych” i bez szwanku z niej powracać. Ten Bóg właśnie będzie patronował naszym środowym spotkaniom, abyśmy mogli z lekkością i radością przemierzać wewnętrzne krainy własnej psychiki, zgłębiać jej tajniki, lepiej poznawać siebie i świat. Te mini warsztaty psychologiczne będą się odbywać raz w miesiącu i trwać dwie godziny.
Będziemy poruszać ważne sprawy, które stanowią istotę naszego codziennego życia.

ZAPRASZAM !
Maria Kerth

Chirurgia Fantomowa

 Bycie CHIRURGIEM FANTOMOWYM to zmiana w doświadczaniu świata, a równocześnie wydobywanie z siebie i urzeczywistnianie najlepszych naszych potencjałów, możliwości, talentów. To, jak sami już doświadczyliście – nie tylko techniki CHF, ale nowe rozumienie otaczającej nas Rzeczywistości i nieustanny zachwyt cudem Życia.

 Zapraszam zatem na warsztaty, w czasie których, w czasie części wykładowej  poznamy budowę i pewne aspekty pracy mózgu, zastanowimy się jak można w bezpieczny i efektywny sposób współpracować z Żywiołami, dalej będziemy odpowiadać na pytanie: „Kim lub Czym Jestem?”. W części „technicznej” poznamy i przećwiczymy wiele nowych technik pracy: z nerkami, płucami, tarczycą, macicą itp. Nauczymy się jak czyścić zatoki, w jaki sposób radzić sobie z guzkami w piersiach, poznamy inny sposób na odtłuszczanie organizmu. Nie zabraknie „poobiedniej drzemki” czyli wizualizacji na leżąco :)))

tel. 33 4990096
kom. 502 714 484

w godz. 11.00-17.00

43-300 Bielsko-Biała,
ul. Widok 1